4 dni do Poznań Game Arena! Wstrząsająca nowość!

Do rozpoczęcia największych targów gier komputerowych w Polsce pozostały już tylko cztery dni! Z tej okazji prezentujemy wam kolejną nowość ściśle związaną z targami - jednym z punktów imprezy jest Creative Polish Invitational podczas Poznań Game Arena 2006, turniej w którym wezmą udział największe światowe sławy sceny Quake`a! Oczywiście, przy tak ważnym wydarzeniu nie może nas zabraknąć!

4 dni do Poznań Game Arena! Wstrząsająca nowość!
Dlaczego Creative Polish Invitational wzbudza wśród graczy tak wielkie emocje?

Otóż na turnieju pojawią się: Jason "Socrates" Sylka (USA), Anton "Cooller" Singov (Rosja), James "TooGood" Harding (Wielka Brytania) oraz Maciej "Av3k" Krzykowski (Polska). Wszystkie wielkie sławy Quake`a na jednym turnieju!

To jednak nie koniec. Jako, że turniej przewidziany jest dla ośmiu graczy, do grona gwiazd dołączą jeszcze cztery (z polskiej sceny). Wszystko wskazuje na to, że będą to: matr0x, cs3 i deral oraz jeden z trzech: eQuador, rutt lub sting.

Starcie tytanów zapowiada się niezwykle widowiskowo. Będą światła, kamery (w tym oczywiście nasza), efekty specjalne i ogromne emocje. Gracze rozegrają szereg pasjonujących pojedynków, w których nagrodą będą trzy tysiące dolarów!

Cóż, pozostaje tylko pakować rzeczy i ruszać do Poznania! Na uczestników czeka mnóstwo dobrej zabawy. Więcej informacji o imprezie znajdziecie tutaj.