4-magapiksele w przystępnej cenie

Pentagram Photon 434 kompaktowa cyfrówka wyposażona w 4-megapikselową matrycę Sony, 3-krotny zoom optyczny (obiektyw szklany Konica, odpowiednik 38-115 mm) i 4-krotny zoom cyfrowy.

Urządzenie wyposażono w wyświetlacz LCD o przekątnej 1,6”. Zdjęcia zapisywane są we wbudowanej pamięci lub na kartach typu Secure Digital i MultiMedia Card.

Aparat posiada 6 predefiniowanych trybów ekspozycji, 3 tryby barwne (RGB, sepia i cz/b), funkcję TTL (ułatwiającą fotografowanie w złych warunkach oświetleniowych) i zaawansowane parametry dające możliwość fotografowania w każdych warunkach. Aparat zamknięto w stylowej metalowej obudowie o niewielkich gabarytach.

Interfejs wykorzystywany do komunikacji z pecetem to USB 2.0.

Do ciekawych funkcji należą: rejestracja i odtwarzanie udźwiękowionych filmów (wbudowane mikrofon i głośnik), możliwość tworzenia notatek dźwiękowych oraz wyjście telewizyjne. Urządzenie zasilane jest akumulatorem Li-Ion 3,7V 840mAh, który, wraz z ładowarką, znajduje się w zestawie. Specjalną wersję Combo wzbogacono o dodatkowy akumulator, mini-statyw i podręcznik „Teoria obrazu”!

W teście aparatów cyfrowych opublikowanym w lutowym numerze PC World aparat Pentagram Photon 434 wyróżniono dwoma tytułami: „Wybór redakcji” i „Najlepsza opłacalność”:

"Aparat uzyskał bardzo dobre wyniki w testach. Rejestrowane Photonem obrazy charakteryzuje dobra ostrość i dość realne barwy. Aparat bardzo dobrze dostosowywał się do warunków oświetleniowych, uzyskując 9 punktów za odwzorowanie barwy pól neutralnych w trybie automatycznego balansu bieli.” PC World 2/2004

Producent oznaczył ten model specjalnym logiem “Shock Price”. Logo takie otrzymują te serie produktów Pentagram, które przy zachowaniu najwyższych parametrów, wprowadzane są na rynek w szczególnie atrakcyjnych cenach.

Pentagram Photon 434 kosztuje 999 zł

Pentagram Photon 434 Combo to wydatek 1240 zł

Dystrybutor:

http://www.mmv.pl


Zobacz również