4 mln pikseli z aparatu Mustek MDC 5400

Veracomp wprowadzi do oferty kolejny wielofunkcyjny aparat cyfrowy firmy Mustek. Model MDC 5400 wyposażono w matrycę o rozdzielczości 4 mln pikseli.

4 mln pikseli z aparatu Mustek MDC 5400

MDC 5400 łączy w sobie funkcje aparatu fotograficznego, cyfrowej kamery wideo z zapisem dźwięku, kamery internetowej oraz dyktafonu. Posiada wbudowany mikrofon oraz głośnik. Dzięki temu zbiór cyfrowych obrazów wzbogaci się także o krótkie filmy wideo i nagrania dźwiękowe.

Aparat posiada czterokrotny zoom cyfrowy oraz tryb makro pozwalający komponować ujęcia z bliskiej odległości od obiektu. Przetwornik CCD o rozdzielczości 4 megapikseli umożliwia interpolację do 5 milionów pikseli.

Kolorowy ekran TFT LCD o wielkości 1.5 cala umieszczony na tylnej ściance wyświetla menu aparatu oraz pozwala obserwować efekty wykonanej pracy. MDC 5400 wyposażony jest w złącze USB umożliwiające podłączenie do komputera. Dodatkowo wyjście audio i wideo pozwala na podłączenie urządzenia do telewizora i oglądanie nagranego materiału na jego ekranie.

MDC 5400 posiada wbudowaną pamięć o pojemności 32 MB. Można ją rozbudować przez zastosowanie kart pamięci typu SD oraz MMC.

W komplecie znajdziemy pakiet oprogramowania do edycji zdjęć i materiału wideo, a także kable USB oraz AV, baterie, pokrowiec, pasek oraz instrukcję obsługi.

MDC 5400 dostępny będzie w ofercie Veracomp pod koniec drugiego kwartału. Objęty zostanie dwuletnią gwarancją. Sugerowana cena detaliczna to ok 790 zł.

Informacje:

http://www.mustek.com.pl