"40 dni i 40 nocy" na DVD

Już jutro do polskich sklepów trafi wydanie DVD komedii "40 dni i 40 nocy" w reżyserii Michaela Lehmana. Wśród dodatków, na krążku znajdą się m.in. opatrzone polskimi napisami komentarze reżysera, producenta i scenarzysty.

"40 dni i 40 nocy" to opowieść o młodym człowieku, końcu pewnego związku i... dobrowolnym, czterdziestodniowym poście seksualnym. Po dramatycznym zakończeniu swojego ostatniego związku, Matt Sullivan (w tej roli Josh Hartnett) postanawia swój ból ukoić poprzez czterdziestodniową abstynencje seksualną. Metoda nawet się sprawdza, niestety tylko do pewnego momentu – otóż Matt-asceta poznaje kobietę swoich marzeń.

Dla miłośników komedii romantycznych niewątpliwie zachętą będzie informacja, że producentami "40 dni i 40 nocy" są ludzie odpowiedzialni za powstanie filmów “Notting Hill" oraz "Dziennik Bridget Jones".

Na krążku znajdą się trzy wersje językowe filmu - angielska, hiszpańska i włoska (DD 5.1 Surround). Obraz zapisany będzie w formacie 16:9 i 1.85:1. Wśród dodatków znajdą się: komentarz reżysera, producenta i scenarzysty oraz zwiastun kinowy.

Dystrybutorem filmu w Polsce jest Imperial Entertainment.