45 godzin Internetu za złotówkę

Telekomunikacja Polska poinformowała o nowej promocji internetowej dla połączeń dial-up, w ramach której w sierpniu użytkownik za 45 godzin surfowania po Sieci zapłaci tylko złotówkę. Oferta dostępna jest dla wszystkich pięciu pakietów dostępowych.

45 godzin Internetu za złotówkę

Z promocji mogą skorzystać osoby posiadające plan taryfowy TP standardowy, aktywny, sekundowy TP dom i sekundowy TP biznes oraz użytkownicy usługi ISDN TP. Jeśli w sierpniu zdecydują się one na wykupienie któregoś z oferowanych przez TP SA promocyjnych pakietów internetowych, to dodatkowo dostaną w tym miesiącu do wykorzystania 45 godzin surfowania po Sieci za 1 zł netto (1,07 zł z VAT). Po wykorzystaniu zakupionego czasu, użytkownik rozliczany jest jak za zwykły dostęp modemowy do sieci Internet. Jak zaznacza operator, połączenia rozliczane mają być co do sekundy.

Oferta TP S.A. uzupełniona została o dodatkowe usługi portalu Wirtualna Polska. Tym samym korzystający z pakietów internetowych, otrzymują konto pocztowe o pojemności 10 MB w domenie @xl.wp.pl oraz bezpłatny dostęp do Strefy Rozrywki WP. Dzięki Certyfikatowi Centrum Certyfikacji Signet możliwe jest również elektroniczne podpisywanie i szyfrowanie wiadomości poczty elektronicznej.

W ofercie TP SA znaleźć można w tej chwili pięć rodzajów promocyjnych pakietów internetowych:

- pakiet 15+1 (16 godzin w sieci w cenie 37,45 PLN)

- pakiet 30+3 (33 godziny w sieci w cenie 64,20 PLN);

- pakiet 45+6 (51 godzin w sieci w cenie 85,60 PLN);

- pakiet 69 w cenie 99,00 PLN;

- pakiet nocny za 59,00 PLN.

Więcej informacji:

http://www.telekomunikacja.pl