5 darmowych gier typu pasjans

123 Free Solitaire

Klondike Forever

SoliLuxe

123 Free Solitaire

123 Free Solitaire to zestaw dwunastu pasjansów: Diplomat, Eighteens, Flower Garden, FreeCell, Grandfather’s Clock, Klondike, Pyramid, Royal Randezvous, Spider, Spider One Suit, Spider Two Suit oraz Yukon. Zdecydowanie największą zaletą programu jest bardzo ładnie wyglądająca grafika oraz animacje.

123 Free Solitaire umożliwia nam zindywidualizowanie planszy (np. wybór tła i kart). Dużym plusem gry jest rozbudowany system pomocy, w którym opisane są wszystkie zasady panujące w poszczególnych rodzajach pasjansa.

Zapraszamy do pobrania 123 Free Solitaire

Klondike Forever

Klondike Forever to pasjans typu Klondike. Gra wyróżnia się efektownymi animacjami oraz wieloma możliwościami ustawienia wielkości okna, w którym wyświetla się aplikacja (dostępny również tryb pełnoekranowy)

Klondike Forever nie wymaga instalacji na dysku. Dostępny jest szereg opcji umożliwiających dostosowanie ustawień do naszych preferencji. Jest to bardzo dobra propozycja dla osób, które nigdy wcześniej nie zetknęły się z Klondikiem, ponieważ dostępna jest w szybki sposób prezentująca zasady instrukcja

Pobierz Klondike Forever

SoliLuxe

SoliLuxe to ostatnia propozycja w naszym zestawienie. Jest to zestaw kilku popularnych pasjansów. Aplikacja działa w trybie pełnoekranowym i zapewnia grafikę na niezłym poziomie.

SoliLuxe jest grą darmową, ale istnieje możliwość zarejestrowania aplikacji po wcześniejszym uiszczeniu opłaty. Dzięki temu zyskujemy kilka nowych opcji. W darmowej wersji dostępnych jest wiele opcji umożliwiających zindywidualizowanie planszy na której prowadzimy rozgrywkę.

Zapraszamy do pobrania SoliLuxe