5 lat gwarancji na telewizory Panasonic Viera - powrót popularnej promocji

Panasonic powrócił z promocją 5 lat gwarancji. Jeżeli w najbliższych miesiącach kupimy telewizor Panasonic Viera, otrzymamy przedłużoną gwarancję. Co musimy zrobić, by skorzystać z tej oferty?

5 lat gwarancji na telewizory Panasonic

Gdy kupujemy telewizor standardowo otrzymujemy od każdego (prawie) producenta 2 lata. Co jakiś czas producenci chcąc zachęcić ludzi do zakupu wprowadzają akację 5 lat gwarancji. Niedawno Toshiba zaproponowała bardzo ciekawą telewizorów promocję na wakacje All Inclusive TV. Teraz na takie działanie zdecydował się Panasonic i robi to nie po raz pierwszy - poprzednio japoński koncern dał 5 lat gwarancji w 2009 roku. Obecna promocja Panasonika trwa do 31 stycznia 2012 roku.

Jak dostać 5 lat gwarancji na telewizor od Panasonic?

Oczywiście musimy kupić nowy telewizor Panasonika z serii Viera NeoPlasma lub Viera LED, ale tylko z modeli wprowadzonych w 2011 roku na rynek. A więc 5 lat gwarancji dostaniemy na modele z serii VT30, GT30, ST30, G30, DT35, DT30 i E30).

Zobacz również:

  • RTV Euro AGD: kup telewizor i otrzymaj słuchawki warte 900 zł
5 lat gwarancji na telewizory Panasonic Viera - powrót popularnej promocji

Panasonic Viera

Kupiłeś telewizor - pamiętaj o rejestracji

Należy pamiętać, że nie wystarczy zakupić właściwy telewizor. W ciągu 30 dni od zakupu musimy nasz nowy telewizor jeszcze zarejestrować na stronie internetowej Panasonika pt. 5 lat gwarancji w ciągu 30 dni od chwili zakupu. Po rejestracji otrzymamy certyfikat w formacie PDF, który należy wydrukować i zachować - gdy telewizor się nam zepsuje, wtedy certyfikat w PDF pozwoli nam skorzystać z przedłużonej gwarancji.

5 lat gwarancji na stałe - tylko Funai

Warto przypomnieć, że jedyną firmą, która daje 5 lat gwarancji na telewizory bez promocji i ograniczeń czasowych jest Funai. Wszystkie telewizory Katana LED są objęte tym programem. Szkoda, że inni producenci dają przedłużoną gwarancję tylko na jakiś czas, ale lepszy wróbel w garści... W każdym razie jak planowaliście zakup telewizora Panasonic, to teraz jest do tego najlepsza okazja.