5 mln pikseli w cyfrówce Musteka

Mustek zaprezentował nowe aparaty cyfrowe. Najnowszy model MDC 6500Z wyposażony jest w przetwornik CCD o rozdzielczości 5 milionów pikseli, która po interpolacji wrasta do 6,5 miliona. Obiektyw aparatu zapewnia trzykrotne optyczne powiększenie fotografowanego obiektu.

Wykonane zdjęcia można oglądać na kolorowym wyświetlaczu TFT LCD wielkości 1,5 cala. Aparat posiada wbudowane 32 MB pamięci wewnętrznej oraz slot, który umożliwia umieszczenie w nim kart SD/MMC. Wyposażony jest w złącze USB 2.0 do połączenia z komputerem. Posiada także wyjście audio/wideo, dzięki któremu możliwe jest podłączenie aparatu do telewizora i przeglądanie zdjęć na dużym ekranie. Do aparatu można też podłączyć słuchawki i odsłuchiwać dźwięk nagrany wraz z krótkimi klipami wideo.

MDC 6500Z ma wbudowany tryb 6-Scene, który umożliwia wykonywanie zdjęć seryjnych. Dzięki funkcji Auto Image Rotate, aparat automatycznie odwraca wykonane zdjęcia, przystosowując je do formatu wyświetlacza. Nie trzeba więc każdorazowo przekręcać aparatu w trakcie oglądania zdjęć pionowych i poziomych. Ponadto, korzystając z dołączonego oprogramowania Cool 360 można zrobić zdjęcia panoramiczne. Wraz z urządzeniem, użytkownik otrzymuje również program do edycji wideo – VideoStudio TSE, aplikację do zarządzania katalogami zdjęć – PhotoExplorer. Urządzenie pozwala też nagrywać krótkie filmy wideo i dodawać do nich ścieżkę dźwiękową. Posiada wbudowany mikrofon i głośnik.

Wymiary produktu to 97 x 69 x 62 mm. Może również pełnić funkcję cyfrowej i internetowej kamery wideo, dyktafonu, a także przenośnej pamięci podręcznej USB. Aparat dostarczany jest z kompletem baterii, zasilaczem, mini statywem, sterownikami do systemów Windows 98SE/ ME/ 2000/ XP, oprogramowaniem, kablami USB i AV, pokrowcem na urządzenie, paskiem oraz instrukcją obsługi.

Aparat objęty jest dwuletnią gwarancją. Pojawi się w ofercie Veracomp w drugim kwartale tego roku.

Dystrybutor:

http://www.veracomp.pl


Zobacz również