5 najlepszych trailerów gier - prosto z targów E3 2010


Halo: Reach

Star Wars The Force Unleashed 2

Na koniec mamy jeszcze jeden, można rzec "bonusowy", trailer. Niestety zaklasyfikowaliśmy go do kategorii największych rozczarowań.

Przed rozpoczęciem targów E3 pojawiły się pewne nieśmiałe sugestie, że Electronic Arts zaprezentuje w czasie imprezy zapowiedzi kolejnych części swoich największych przebojów minionych miesięcy: Dragon Age i Mass Effect.

Firma faktycznie pokazała trailer Mass Effect, ale zamiast części nr 3 tego cyklu wideo promuje... część 2. Filmik zatytułowany jest "The Story So Far" i podsumowuje wszystko to, co działo się dotychczas w fabule gry.

Wydawca najwyraźniej postanowił marketingowo wesprzeć produkcję studia BioWare - na wypadek gdyby znaleźli się jeszcze we wszechświecie gracze-fani cRPG, którzy nie zauważyli ani wyjścia gry na rynek(luty 2010 r.) ani doniesień o planowanej realizacji filmu fabularnego na jej podstawie. Być może EA liczy również, że gracze - w oczekiwaniu na kolejną część - będą raz za razem przechodzić Mass Effect 2 przy okazji kupując kolejne dodatki DLC.