50-calowa nowość Panasonica

Panasonic wprowadził do sprzedaży nowy, 50-calowy telewizor plazmowy TH-50PV6E. Urządzenie należące do serii Viera wyposażono w wejścia HDMI.

W TH-50PV6E żywotność ekranu plazmowego zwiększona została do 60 tys. godzin. Zmniejszono grubość szkła pokrywającego panel, a tym samym zwiększono emisję światła. Rozwiązanie to oznacza również oszczędność energii. W telewizorze TH-50PV60E zastosowano wiele rozwiązań, które wpływają na wysoką jakość wyświetlanego obrazu. Układ cyfrowego przetwarzania obrazu jest w stanie obsłużyć pełen sygnał wysokiej rozdzielczości (HD).

50-calowa nowość Panasonica

Telewizor plazmowy Panasonic TH-50PV60E

Opracowane przez Panasonic technologie V-Real sprawiają, że sygnał wideo w telewizorze Viera od początku do końca przetwarzany jest cyfrowo. System Advanced 3D Color Management zwiększa wyrazistość obrazu i poprawia przejścia tonalne pomiędzy barwami. Układ redukcji szumów wykrywa w obrazie wzorce ruchu, które mają tendencje do generowania szumów i dokonuje korekcji poprawiając jakość obrazu. Model TH-50PV60E wyposażono w dwa złącza HDMI oraz głośniki Ultra-Slim. Nowy telewizor dostępny jest na polskim rynku w rekomendowanej cenie 13999 zł.