50 witryn na zabicie nudy - w sam raz na kiepską pogodę

11. Funny Typos

Blog zawiera zdjęcia ogłoszeń, plakatów i reklam, w których znalazły się błędy ortograficzne, literówki i inne pomyłki. Kiedy szef zajrzy przez ramię lub rodzice wejdą do pokoju, zawsze możesz powiedzieć, że uczysz się angielskiego.

Safety Graphic Fun - specjaliści od BHP sieją postrach nie tylko w Polsce :-).

Safety Graphic Fun - specjaliści od BHP sieją postrach nie tylko w Polsce :-).

12. Safety Graphic Fun

Witryna dla mistrzów BHP. Dowiesz się o zagrożeniu rekinowym w firmie, o tym, że nie należy jeździć po dzieciach kosiarką ani siadać na krokodylu. Takie ogłoszenia powstały, więc musiały być przypadki, w których ktoś ich nie przestrzegał.

13. Lifehacker

Strona dla osób, które lubią ułatwiać sobie życie. Niecodzienne sposoby na wykorzystanie codziennych przedmiotów. Większość poradników związana jest z techniką, ale nie jest to regułą.

14. Spryciarze

Jak spreparować rybę, jak połączyć gumki recepturki, jak zrobić samopodlewającą się doniczkę albo podstawkę pod jajko. Setki poradników w wersji wideo i tekstowej. Brakuje tylko "jak nie dać się wciągnąć w przeglądanie tego wszystkiego".

15. Omegle.com

Czat z nieznajomymi. Wysyłasz wiadomość, a ktoś na nią odpowiada. "Hi there! Do you want to chat with me?" - zapytałem. W odpowiedzi przyszło "Cheap VIAGRA lookhttp:// ...". Nie, dzięki...

16. Patently Silly

Schematy urządzeń, które nie zawsze są tak genialne, jak chcieliby tego ich pomysłodawcy. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zrobić lampę z Jezusem wewnątrz (w końcu jest on "światłem tego świata"), to zapraszamy.

17. Answerbag

Masz pytanie? Zadaj je! Znasz odpowiedź? Podziel się! Oprócz poważnych pytań takich jak różnice między dyskami SATA a SSD znajdą się też takie typu "Jaką rzecz na literę B byś chciał?". Odpowiadanie może zając mnóstwo czasu, a niektóre pytania wprawią w zakłopotanie.

Ta sytuacja nie powinna się zdarzyć – jedno ze zdjęć dostępnych w Failblogu.

Ta sytuacja nie powinna się zdarzyć – jedno ze zdjęć dostępnych w Failblogu.

18. Failblog

Zbiór zdjęć z sytuacji, które nie powinny się zdarzyć.

19. popurls

Jeśli przedstawione w tekście zjadacze czasu zajmą go za dużo, warto zwrócić uwagę na ich agregator. Wszystkie niepotrzebne serwisy są teraz dostępne w jednym miejscu!

20. Last.fm

Internetowe radio dostosowane do twoich upodobań. W magiczny sposób dobiera to co lubisz, prowadzi archiwum słuchanej muzyki, znajduje osoby o podobnym guście, informacje o twoich ulubionych wykonawcach itd. Wciąga.

Czytaj dalej >>