500.000 graczy czeka na premierę Ace of Spades

Jagex, największe w Europie niezależne studio ogłosiło, że już ponad 500.000 graczy zarejestrowało się na stronie Ace of Spades w oczekiwaniu na premierę tego jedynego w swoim rodzaju shootera.

Granica pół miliona rejestracji została przekroczona po czterech tygodniach, na jeden dzień przed oficjalną premierą gry. Aby umilić fanom ostatnie 24 godziny czekania, Jagex wydał dziś najnowszy klasowy trailer. Marksman, czyli strzelec wyborowy to obok Commando, Miner i Rocketeer ostatnia, dotychczas nieujawniona klasa, charakteryzująca się sokolim wzrokiem i najwyższą skutecznością nawet przy dużym oddaleniu od przeciwnika. Kiedy ofiara pojawi się na celowniku Marksmana, ma niewielkie szanse wyjść z tego żywcem. Wszystkie trailery klasowe można znaleźć pod tym linkiem: https://jagex.box.com/s/a9irgkowgo9t7n8v3ds6.

Ace of Spades

Ace of Spades

- Pól miliona rejestracji w tak krótkim okresie czasu to dla nas duże zaskoczenie, a zarazem dowód na to, że gra reprezentuje sobą zupełnie nową jakość. Społeczność naszych graczy wykazała się niesamowitą lojalnością - cieszył się Arash Amini, producent Ace of Spades. - Gra zdobyła ogromną popularność w bardzo krótkim czasie jeszcze przed premierą. Wszystko jest zapięte na ostatni guzik w oczekiwaniu na jutrzejszy start, a my jesteśmy przekonani, że Ace of Spades będzie świątecznym hitem.

Ace of Spades

Ace of Spades

Ace of Spades to najnowsza produkcja nagradzanego studia Jagex, stojącego za najpopularniejszą grą przygodową na świecie RuneScape, niedawno wydaną grą wyścigową Carnage Racing na Facebooka oraz za oczekiwanym z niecierpliwością multiplayerem Transformers Universe. Jest to inteligentny shooter w stylu retro, dający wrogim drużynom całkowitą wolność w doborze strategii na polu walki. Środowisko w Ace of Spades ograniczone jest jedynie wyobraźnią graczy go tworzących. Ciągle powiększany arsenał broni, cztery klasy, obszerne mapy oraz tryb wieloosobowy na 8 do 32 rywalizujących ze sobą graczy nadają Ace of Spades dodatkowo charakteru typowego FPS’a, co czyni grę zupełnie wyjątkową. Nie bez powodu team ze studia Jagex obiecywał "tchnąć nowe życie w gatunek first person shooter".

Ace of Spades

Ace of Spades

Ace of Spades ukaże się na Steamie 12 grudnia 2012 i będzie kosztować 7,99 euro. Więcej szczegółów znajduje się na stronie www.AceofSpades.com.