5000 euro nagrody za zaginiony prototyp Honor

Pracownik Huawei, który jechał pociągiem z Dusseldorfu do Monachium, zgubił prototypowy model smartfona. Chiński producent oferuje dla znalazcy 5 tysięcy euro nagrody!

Co wiemy o zagubionym prototypie? Jest to przedstawiciel rodziny Honor, a jak podaje Huawei we wpisie na Twitterze, smartfon został zgubiony w świąteczny poniedziałek na kolejowej trasie Dusseldorf - Monachium pomiędzy godziną 6. a 11. Pracownik twierdzi, że telefon znajdował się w jego torbie podróżnej, a gdy chciał go wyjąć w celu naładowania, okazało się, że urządzenia nie ma. Nie wiadomo zatem do końca, czy zostało zgubione, czy skradzione. Producent podaje, że było w szarym etui, które zasłania obiektywy tylnego aparatu.

Jeśli ktoś odnajdzie opisywany telefon, powinien skontaktować się z niemieckim oddziałem Huawei lub przedstawicielem Deutsche Bahn - niemieckie koleje zaangażowały się w poszukiwania zguby. Na szczęśliwego znalazcę czeka 5 tysięcy euro nagrody, a więc ponad 20 tysięcy złotych. Jak podejrzewamy, zaginiony prototyp to nowe urządzenie z serii Honor 20. Dlaczego? Ponieważ 21 maja nowa generacja tej linii ma zostać zaprezentowana w Londynie. Z pewnością zagubienie prototypu w żaden sposób nie wpłynie na to wydarzenie.

Zobacz również:

  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [21.07.2021]
  • Recenzja: Vivo V21 - zrób lepsze selfie niż kiedykolwiek!
  • Honor V7 Pro - Chińczycy zapowiadają nowy tablet