5000 zł zwrotu i zniżka na Galaxy Watcha 5? Już jutro koniec promocji Samsunga

Tegoroczne edycje składanych smartfonów Samsunga zostały zaprezentowane podczas wydarzenia Galaxy Unpacked. Trwa przedsprzedaż urządzeń, w trakcie której możemy zakupić je ze sporym rabatem.


5000 zł zwrotu i zniżka na Galaxy Watcha 5? Już jutro koniec promocji Samsunga

Źródło: samsungmobilepress.com

Galaxy Z Fold 4 oraz Galaxy Z Flip 4 - Przedsprzedaż

W trakcie eventu Galaxy Unpacked zadebiutował Galaxy Z Fold 4 oraz Galaxy Z Flip 4, a także nowe słuchawki i smartwatche od koreańskiego producenta. Chociaż sama konferencja była dość chaotyczna, to trzeba przyznać, że nowości jest sporo. Wszystkie urządzenia trafią do sprzedaży 26 sierpnia, a jak na razie można je zakupić w ramach preorderu.

Samsung przygotował rozbudowaną ofertę przedsprzedaży, dzięki której możemy zaoszczędzić do 5000 zł. Jak to zrobić?

Zobacz również:

  • Galaxy Z Fold 5 - wszystko, co wiemy o najnowszym składanym smartfonie Samsunga [03.07.2022]
  • Galaxy Z Fold 5 z takimi samymi aparatami co Galaxy Z Fold 4! Jak Samsung uzasadni cenę urządzenia?

Galaxy Z Fold 4 oraz Galaxy Z Flip 4 - Jak oszczędzić do 5000 zł

Decydując się na zakup jednego z najnowszych składanych smartfonów otrzymamy roczne ubezpieczenie Samsung Care+, bonusowe punkty Samsung Rewards oraz opcję skorzystania z programu Odkup. Oferta polega na sprzedaży swojego zużytego smartfona, za którego otrzymamy zwrot gotówki na konto.

5000 zł zwrotu i zniżka na Galaxy Watcha 5? Już jutro koniec promocji Samsunga

Źródło: Samsung.com

Warto jednak zaznaczyć, że w regulaminie promocji widnieje zapis, który wskazuje na to, że cena oferowana za odkup urządzenia jest ustalana przez zewnętrzną firmą Foxway.

Cena za sprzedaż smartfona oferowana przez Foxway w ramach odkupu ustalana jest wyłącznie przez Foxway w oparciu o przyjęty przez niego cennik, z uwzględnieniem modelu oraz stanu urządzenia.

Można więc zakładać, że najwyższe kwoty zostaną wypłacone właścicielom Z Folda 3 oraz Z Flipa 3, którzy zdecydują się odsprzedać swoje urządzenia. Dodatkowo smartfony muszą być w bardzo dobrym stanie, aby klient mógł otrzymać najwyższą sumę zwrotu.

Galaxy Z Fold 4 oraz Galaxy Z Flip 4 - Zniżka na Galaxy Watcha 5

Decydując się dodatkowo na zakup smartwatcha lub słuchawek, otrzymamy zniżkę w wysokości 300 zł. Oferta obejmuje następujące urządzenia:

  • Galaxy Watch 5
  • Galaxy Watch 5 Pro
  • Galaxy Buds 2 Pro

Jeżeli jesteście zdecydowani na zakup składanego smartfona, to teraz jest na to najlepszy moment. Ceny w standardowej dystrybucji będą podobne, jednak kupując Z Folda 4 lub Z Flipa 4 w późniejszym terminie, stracicie szansę na otrzymanie atrakcyjnych bonusów.

Przedsprzedaż trwa do 25 sierpnia.

Aktualizacja: 24 sierpnia 2022 08:23

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: