6-kanałowy Hercules na USB

W ofercie Veracomp pojawiła się już najnowsza zewnętrzna karta dźwiękowa firmy Hercules o nazwie Gamesurround Muse Pocket USB 5.1. Urządzenie adresowane jest dla użytkowników komputerów stacjonarnych i przenośnych. Umożliwia podłączenie głośników i odtwarzanie dźwięku przestrzennego z komputera w systemie 5.1.

6-kanałowy Hercules na USB
Niewielkie urządzenie audio można podłączyć do dowolnego komputera wyposażonego w gniazdo USB 2.0 lub USB 1.1. Posiada 3 analogowe wyjścia stereo, co pozwala na zainstalowanie głośników w systemie dźwięku sześciokanałowego. Ponadto w podstawie urządzenia umieszczone zostało wyjście na słuchawki i mikrofon. Dodatkowym elementem wyposażenia jest kabel USB o długości 150 cm.

Karta jest zgodna z technologią Sensaura, która umożliwia pozycjonowanego dźwięku przestrzennego 3D. Urządzenie wspiera standardy DirectSound, EAX oraz A3D.

Zobacz również:

  • Jak odpoczywać, to tylko z muzyką! Słuchawki bezprzewodowe, czyli idealny gadżet na wakacje

Gamesurround Muse Pocket USB 5.1 zamknięta została w oryginalnej aluminiowej obudowie. Ciekawy w formie regulator głośności umożliwia płynną regulację ustawienia wymaganego poziomu głośności. Wciśnięcie regulatora powoduje całkowite wyciszenie dźwięku (funkcja “mute”).Podstawa karty została wyposażona w poliuretanową podkładkę, która zapobiega ślizganiu się urządzenia.

Cena karty to 260 zł. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją.

Dystrybutor:

http://www.veracomp.pl


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: