6-kanałowy zestaw kolumn Infinity TSS-800

System składa się z czterech dwudrożnych głośników satelitarnych, głośnika centralnego oraz aktywnego subwoofera z przetwornikiem basowym o średnicy 250 mm i wbudowanym 150-watowym wzmacniaczem.

W skład systemu wchodzą także stałe i regulowane uchwyty do mocowania głośników na ścianie, zdejmowane podstawki oraz wszystkie niezbędne przewody.

6-kanałowy zestaw kolumn Infinity TSS-800

Zestaw głośników Infinity TSS-800

6-kanałowy zestaw kolumn Infinity TSS-800

Specyfikacje kolumn zestawu Infinity TSS-800

W zestawie zastosowano przetworniki z opracowaną przez Infinity membraną MMD (Metal Matrix Diaphragm), która wytwarzana jest w procesie obustronnego anodyzowania aluminiowego rdzenia do momentu uzyskania żądanej grubości. W efekcie uzyskuje się lekkie i bardzo sztywne membrany. Głośniki satelitarne systemu wyposażono w przetworniki z membraną MMD o średnicy 89 mm i kopułki wysokotonowe z membraną wykonaną w tej samej technologii o średnicy 19 mm. Subwoofer wyposażono w głośnik basowy o średnicy 250 mm i wbudowany wzmacniacz o mocy 150 W. Subwoofer ma także komplet gniazd wejściowych pozwalających na podłączenie go na kilka sposobów. Stylistycznie kolumny naśladują zgrabne kształty kolumn głośnikowych Infinity Cascade. Wszystkie głośniki są dostępne w platynowym wykończeniu, z dopasowanymi do obudów maskownicami. Głośniki satelitarne systemu TSS-800 można kupować pojedynczo, rozbudowując system do konfiguracji 6.1 lub 7.1.

Zobacz również:

  • Assassin's Creed Infinity - Ubisoft rozwiewa marzenia i ucina domysły. Kiedy premiera i czym będzie Infinity?

Cena zestawu na rynku polskim nie została na razie ustalona.

Dystrybutor:

http://www.rb.com.pl