6 najlepszych aplikacji do tworzenia prezentacji na Windows

Jeśli potrzebna Ci prezentacja - do celów zawodowych lub prywatnych - nie będzie problemu z jej wykonaniem. Oto narzędzia, z których warto skorzystać.

Fot.: Radu Florin/Unsplash

Kiedy zazwyczaj tworzymy prezentacje? Sytuacji tego typu jest wiele zarówno w firmie, jak i życiu prywatnym. Na przykład chcesz wrócić wspomnieniami do najmilszych chwil ostatnich wakacji, przejrzeć zdjęcia z imprezy, stworzyć prezentację wspomnieniową itp. W pracy - wiadomo. Pokaz slajdów pozwoli na przedstawienie podsumowania, nowych projektów, wyjaśnienie proponowanej innowacji oraz innych rzeczy. Większość użytkowników systemów Windows korzysta z pakietu Microsoft Office, w którym znajduje się narzędzie do tworzenia takich pokazów - jest to oczywiście PowerPoint.

Jednak oprócz niego istnieje szereg aplikacji wyspecjalizowanych w tworzeniu efektownych pokazów slajdów. Mają one znacznie większe możliwości od PowerPointa, co przekłada się na możliwość stworzenia prezentacji wywołującej "efekt wow". Przygotowaliśmy sześć propozycji - na pewno wśród nich znajdziesz taką, której będziesz chciał używać zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Wszystkie propozycje mają wsparcie dla systemów Windows 10 oraz Windows 11.

Zobacz również:

  • Gdzie najtaniej kupić oryginalny Windows 11? [31.08.2023]
  • W 2023 roku kupię nowy telewizor i pewnie będzie to TCL. Dlaczego?

6 najlepszych aplikacji do tworzenia prezentacji na Windows

Źródło i foto: MS PowerUser


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: