6 najlepszych gier na targach E3

Tegoroczne targi Electronic Entertainment Expo (E3) mogą być najbardziej ekscytującym wydarzeniem dla graczy w tym roku. Prezentujemy ciekawe produkcje, m.in. BioShock Infinite, Modern Warfare 3 i The Elder Scrolls V: Skyrim.


Electronic Entertainment Expo (E3) to coroczna wystawa przemysłu gier komputerowych i wideo. Targi, odbywające się od lat w hali Los Angeles Convention Center, to jedno z najważniejszych spotkań tej branży. W tym roku, temperatura będzie szczególnie wysoka, nie tylko ze względu na ładną pogodę, ale przede wszystkim oczekiwane od dawna tytuły, takie jak: Bioshock Infinite, Dark Souls i najnowsza część przygód Lary Croft. Postanowiliśmy przyjrzeć się najgorętszym produkcjom, zapowiadanym na tegoroczne E3. Na pewno znajdziecie tu coś dla siebie.

Batman: Arkham City

Miłośnicy gry Batman: Arkham Asylum na pewno będą zadowoleni. Kolejna wersja, Arkham City, jest bezpośrednią kontynuacją tego tytułu. Będzie tu za to jeszcze więcej poziomów, skradania, gadżetów, zagadek i walki. Ciekawość wzbudza też nowa postać... piękna i niebezpieczna kobieta-kot, którą w pełnej krasie zobaczysz w naszej galerii zrzutów ekranu z gry Batman: Arkham City.

Zobacz również:

  • E3 2023 anulowane, ale czy to źle? Te 5 wydarzeń sprawi, że zapomnisz o kultowych targach dla graczy
  • Zdobądź przerażającą grę za darmo! Lepiej się pośpieszyć

Data premiery: 18 października 2011

Platforma: PC, PS3, Xbox 360

6 najlepszych gier na targach E3

Batman: Arkham City

BioShock Infinite

BioShock przedstawiany jest jako "duchowy spadkobierca" serii System Shock. Kolejna część - Infinite - znów przenosi nas w granice antyutopijnej metropolii... tym razem jest to jednak Columbia, podniebne miasto, które za idealnym wyglądem kryje specyficzny i dość psychodelicznny klimat. W grze ruszamy na ratunek tajemniczej dziewczynie uwięzionej w fortecy. Więcej w zapowiedzi gry BioShock Infinite, na która oczekują chyba wszyscy fani poprzednich dwóch części.

Data premiery: 2012

Platforma: PC, PS3, Xbox 360

6 najlepszych gier na targach E3

BioShock Infinity


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: