66prezent.pl: UWAGA na "brata bliźniaka" 66procent.pl!

66procent.pl doczekał się brata bliźniaka - 66prezent.pl. Uważajcie na cwaniaków! Nie dajcie się nabić w butelkę.

Kilka tygodni temu pisałem o nieuczciwym sklepie 66procent.pl, który oferuje niewiarygodnie atrakcyjne cenowo "oryginalne" towary znanych marek. Jego działalnością zainteresowała się Prokuratura Okręgowa w Płocku, która niesysty jeszcze nie postawiła nikomu oficjalnie żadnych zarzutów.

"ta firma ma teraz nową stronę właśnie czekam na przesyłkę ale chyba bez efektu tj.66prezent.pl" - napisał w komentarzu pod tekstem "fajnaem".

I faktycznie miał rację. W sieci pojawił się bowiem bliźniaczy sklep o nazwie 66prezent.pl, który wygląda praktycznie identycznie jak 66procent.pl. Założyła go ta sama spółka, czyli mająca siedzibę na Malediwach Japan Style Pvt Ltd.

Co interesujące, 66prezent.pl działa aktywnie na Facebooku. Wchodząc tam możemy się jednak przekonać, że ma on mnóstwo "lajków", zaś komentarze są tylko pozytywne. Zdaniem dr Jana Zająca, prezesa zarządu firmy Sotrender badającej polskie serwisy społecznościowe, zostały one wygenerowane przez fikcyjne profile, zaś komentarze nieprzychylne były po prostu kasowane.

A jak sprawa wygląda z oryginalnością sprzedawanego towaru? Niestety tak samo jak w przypadku 66procent.pl, o czym informują jego producenci.

LUDZIE UWAŻAJCIE! NIE DAJCIE SIĘ NABIJAĆ CWANIAKOM W BUTELKĘ.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: