7 dni z IDG.pl - Zobacz najciekawsze wydarzenia mijającego tygodnia!

"7 dni z IDG.pl" to cotygodniowy program, w którym przedstawiamy najciekawsze wydarzenia z branży IT, które miały miejsce podczas minionego tygodnia. W programie znajdziecie informacje dotyczące nowości sprzętowych, imprez targowych oraz debiutujących gier i filmów, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Zapraszamy!

"7 dni z IDG.pl" jest programem który w pocie czoła tworzymy już od prawie 5 miesięcy. Od tego czasu formuła naszej audycji nieudstannie ewoluowała i wciąż nie ustajemy w wysiłkach aby uczynić go jeszcze lepszym - to przecież jedyny tego typu program w polskim Internecie!

W programie staramy się pokazywać to, co wydaje się istotne, bądź zabawne z punktu widzenia tzw. zwykłego użytkownika. Do naszej cyklicznej audycji trafiają więc inforamcje nietypowe, ciekawe i warte uwagi. Od niniejszego wydania będziemy również odbywać "podróże w czasie" - komputerowa kartka z kalendarza będzie informowała Was o ważnych i przełomowych wydarzenia z branży IT.

7 dni z IDG.pl - Zobacz najciekawsze wydarzenia mijającego tygodnia!

Johnathan "Fatal1ty" Wendel

W aktualnym wydaniu znajdziewcie również ekskluzywny wywiad z najbardziej znanym graczem w sieciowe "strzelanki" - Johnathanem "Fatal1ty" Wendelem, który jest mistrzem świata w rozgrywkach w takie gry, jak Quake 3 Arena, Painkiller oraz Counter-Strike.

7 dni z IDG.pl - Zobacz najciekawsze wydarzenia mijającego tygodnia!

Premiera gry The Godfather

Odwiedziliśmy także imprezę, zorganizowaną z okazji polskiej premiery gry "The Godfather". Oparta na kultowym filmie Francisa Forda Copolli produkcja trafiła dziś na półki sklepowe. Dowiecie się czego możecie się spodziewać po polskiej wersji tej gry, a także co czeka na was w pudełku oprócz niej samej.

Te i inne informacje zobaczyć możecie w najnowszym odcinku "7 dni z IDG.pl" do obejrzenia którego serdecznie zapraszamy.