7 dni z IDG.pl - najnowszy odcinek cotygodniowego telewizyjnego podsumowania wydarzeń

"7 dni z IDG.pl" to cotygodniowy program, w którym przedstawiamy najciekawsze wydarzenia z branży IT, które miały miejsce podczas minionego tygodnia. W programie znajdziecie informacje dotyczące nowości sprzętowych, imprez targowych oraz debiutujących gier i filmów, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Zapraszamy!

7 dni z IDG.pl - najnowszy odcinek cotygodniowego telewizyjnego podsumowania wydarzeń
Tydzień upłynął nam pod znakiem dwóch wydarzeń: Targów Computex 2006 i zbliżających się Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

Targi Computex 2006 słyną z tego, że w przeciwieństwie do podobnych imprez tego typu (jak CeBIT czy CES) produkty na nich pokazywane lada moment trafią na rynek konsumencki. Pokazano wiele ciekawych modeli produktów. Szczegółowe informacje na temat targów znajdziecie w specjalnym wątku, poświęconemu targom.

Zobacz również:

  • Stranger Things - w oczekiwaniu na 4 sezon serialu Netflixa [Aktualizacja 28.07.2021]

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej stworzyły, jak co 4 lata, okazję do wprowadzenia szeregu specjalnych ofert i promocji na sprzęt elektroniczny. Czym się kierują i dlaczego warto uważać korzystając z takiej promocji? Wyjaśniamy.

Lara Croft jest obiektem westchnień wielu i nie są to tylko fani gier komputerowych. W miniony weekend mieliśmy się okazję przyjrzeć jej z bliska. Karima Adebibe, modelka, która oficjalnie wciela się w postać seksownej pani archeolog zawitała na dwa dni do Polski. Wszyscy ci, którzy nie mogli stawić się osobiście na spotkaniach z Karimą mogą zobaczyć naszą relację z jej pobytu w 7 dni z IDG.pl

Te oraz więcej materiałów zobaczycie tylko w najnowszym wydaniu telewizyjnego podsumowania tygodnia portalu IDG.pl