7 dni z IDG.pl - najnowszy odcinek cotygodniowego telewizyjnego podsumowania wydarzeń

"7 dni z IDG.pl" to cotygodniowy program, w którym przedstawiamy najciekawsze wydarzenia z branży IT, które miały miejsce podczas minionego tygodnia. W programie znajdziecie informacje dotyczące nowości sprzętowych, imprez targowych oraz debiutujących gier i filmów, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Zapraszamy!

W tym tygodniu Polskę odwiedził twórca linuksowej dystrybucji Ubuntu, Mark Shuttleworth. Spotkał się z polskimi przedstawicielami społeczności linuksowej, gdzie poruszano tematy lokalizacji produktów, a także dyskutowano nad szeroko rozumiany Open-Sourcem.

Targi Computex 2006 skończyły się w zeszłym tygodniu. My porozmawiamy dziś o wrażeniach z nich z naszym redakcyjnym kolegą, który podzieli się z wami swoimi przeżyciami, jako naoczny świadek tego wydarzenia.

Zobacz również:

  • Sky Rojo 2 - przecieki, plotki, oficjalne informacje [Aktualizacja 23.07.2021]

Ustawa o podpisie elektronicznym, zwanym czasem e-podpisem jest mocno niedoskonała. Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji wystosowała w tym tygodniu apel do polskich posłów i senatorów o jak najszybszą nowelizację i poprawienie wchodzącej w życie już niebawem ustawy. O tym wszystkim porozmawiamy z prezesem PIIT, dr inż. Wacławem Iszkowskim.

Te i inne informacje znajdziecie w najnowszym wydaniu programu 7 dni z IDG.pl.

Zapraszamy.