7 dni z IDG.pl - najnowszy odcinek już do obejrzenia

"7 dni z IDG.pl" to cotygodniowy program, w którym przedstawiamy najciekawsze wydarzenia z branży IT, które miały miejsce podczas minionego tygodnia. W programie znajdziecie informacje dotyczące nowości sprzętowych, imprez targowych oraz debiutujących gier i filmów, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Zapraszamy!

7 dni z IDG.pl - najnowszy odcinek już do obejrzenia
W tym tygodniu dużo działo się wokół Neostrady. Najpierw Telekomunikacja Polska poinformowała o nowych niższych abonamentach. Dwa dni później prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Anna Streżyńska nakazała TP S.A. rozdzielenie usług głosowych od transmisji danych. Informacja przyćmiła tę o obniżkach. Jaki będzie tego finał?

Samsung na specjalnym pokazie zaprezentował swój stacjonarny odtwarzacz płyt Blu-ray. Urządzenie już niebawem znajdzie się na polskim rynku. Cena jednak nie jest specjalnie zachęcająca.

Ciekawostka z kraju kwitnącej wiśni. Choć nasycenie tamtejszego rynku w telefony komórkowe jest bardzo duże, pojawił się na nim dopiero drugi model pracujący pod systemem Windows Mobile. W-Zero3S to najnowsza propozycja mało u nas znanej ze swojej oferty telefonów komórkowych firmy Sharp.

Te oraz inne wiadomości w najnowszym wydaniu telewizyjnego podsumowania tygodnia portalu IDG.pl.