7 dni z IDG.pl - najnowszy odcinek już do obejrzenia

"7 dni z IDG.pl" to cotygodniowy program, w którym przedstawiamy najciekawsze wydarzenia z branży IT, które miały miejsce podczas minionego tygodnia. W programie znajdziecie informacje dotyczące nowości sprzętowych, imprez targowych oraz debiutujących gier i filmów, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Zapraszamy!

Onet Skype zorganizował we czwartek dyskusję panelową dotycząca rewolucji, jaka odbywa się w telekomunikacji. Rozmawiano przede wszystkim o wolności komunikacji - czy jest to przywilej, czy konieczność?

Producenci sprzętu komputerowego starają się zrobić wszystko aby ich produkt wyróżnił się z wielu do niego podobnych. Nie inaczej postąpił Samsung przy okazji prezentacji swojego najnowszego monitora SyncMaster 971P.

Znana jest już cena i data wprowadzenia do sprzedaży kolejnej konsoli nowej generacji. Przedstawiciele Nintendo odkryli karty, skrywające szczegóły dotyczące ich najnowszego dziecka - konsoli Nintendo Wii.

Po dość męczącym sezonie ogórkowym, jaki miał miejsce przez ostatnie dwa miesiące, firmy zaczęły zdradzać coraz więcej szczegółów dotyczących wprowadzanych na rynek produktów. Nie inaczej jest z firmą Pioneer, która zaprezentowała nową gamę telewizorów przystosowanych do pracy w wysokich rozdzielczościach.

O tym i innych wiadomościach w najnowszym wydaniu 7 dni z IDG.pl.