7 dni z IDG.pl - najnowszy odcinek już jest

"7 dni z IDG.pl" to cotygodniowy program, w którym przedstawiamy najciekawsze wydarzenia z branży IT, które miały miejsce podczas minionego tygodnia. W programie znajdziecie informacje dotyczące nowości sprzętowych, imprez targowych oraz debiutujących gier i filmów, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Zapraszamy!

W odpowiedzi na nowa ofertę Tele 2, w której znaleźć możemy propozycje bardzo zbliżone do tego, co oferuje Telekomunikacja Polska, firma zwołała kolejną konferencję prasową poświeconą usłudze WLR - hurtowej odsprzedaży abonamentu.

Dyrektor Wykonawczy TP, Piotrowska Oliwa ponownie wyraziła swój sprzeciw, przeciw, jak to określiła: "Extremalnym Decyzjom regulatora" czyli Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Co na to Tele 2?

Zobacz również:

  • Emily w Paryżu sezon 3 – kiedy premiera na platformie Netflix? Zwiastun, fabuła i obsada serialu
  • Disney & Marvel Games Showcase - kiedy się zacznie, jak oglądać i czego się spodziewać?

Walka pomiędzy formatami HD DVD i Blu-ray o dominacje na rynku filmów w wysokiej rozdzielczości już niebawem wkroczy również na japoński rynek. Pierwsze tytuły wydane na płytach Blu-ray trafią do tamtejszych sklepów na początku listopada.

Od dłuższego czasu obserwujemy tendencję odejścia młodych ludzi od tradycyjnych mediów, i przeniesienia ich obiektów zainteresowań do Internetu. Na trendy te nie pozostali bierni właściciele MTV Networks i ogłosili, że tworzą nowy serwis, który będzie po części taki jak MTV, YouTube i MySpace.

Zakończyły się spekulacje dotyczące nowej fabryki Della. Koncern podjął ostateczną decyzję by wybudować ją w Łodzi. Zatrudnienie w nowym zakładzie produkcyjnym i firmach partnerskich ma znaleźć nawet 12 tysięcy osób.

W dniach 25-26 listopada w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja Targów Gier Komputerowych i Multimediów Poznań Game Arena 2006 - Digital Arena. Choć do imprezy pozostały jeszcze ponad dwa miesiące, już dziś mamy dla was garść informacji na temat tego czego możecie się tam spodziewać.

Te i więcej informacji znajdziecie w najnowszym telewizyjnym podsumowaniu tygodnia portalu IDG.pl.