7 dni z IDG.pl - nowy odcinek już do obejrzenia

"7 dni z IDG.pl" to cotygodniowy program, w którym przedstawiamy najciekawsze wydarzenia z branży IT, które miały miejsce podczas minionego tygodnia. W programie znajdziecie informacje dotyczące nowości sprzętowych, imprez targowych oraz debiutujących gier i filmów, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Zapraszamy!

W poniedziałek, dzień przed obchodami 62 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, muzeum poświęcone temu wydarzeniu uruchomiło na swojej stronie wirtualny odpowiednik tego, co znajdziemy w jej eksponatach. Czy już niebawem zamiast na nogach, pośród eksponatów spacerować będziemy myszką?

W San Francisco trwa konferencja Black Hat 2006. Podczas jej trwania, dwaj specjaliści ds. komputerowych zabezpieczeń zaprezentowali, jak łatwo można włamać się do komputera za pośrednictwem sieci bezprzewodowej. Dla podkreślenia wagi problemu, prezentacja odbyła się na komputerze MacBook, wyposażonym w uznawany za jeden z bezpieczniejszych systemów na rynku, czyli Mac OS X.

Zobacz również:

  • Emily w Paryżu sezon 3 – kiedy premiera na platformie Netflix? Zwiastun, fabuła i obsada serialu

Dziś portal America Online ma zaprezentować nową odsłonę serwisu wideo. Serwis ma zawierać 45 kanałów, na które będą się składać darmowe i płatne programy. Znajdziemy tam m.in. produkcje pochodzące z MTV Networks i Warner Bros Entertainment. Swoje klipy filmowe będą mogli zamieszczać użytkownicy. Czy już niebawem serwis stanie się tak popularny jak ten Google czy YouTube?

Te i więcej informacji znajdziecie w najnowszym wydaniu telewizyjnego podsumowania tygodnia portalu IDG.pl