7 dni z IDG.pl - nowy odcinek telewizyjnego programu informacyjnego portalu IDG

"7 dni z IDG.pl" to cotygodniowy program, w którym przedstawiamy najciekawsze wydarzenia z branży IT, które miały miejsce podczas minionego tygodnia. W programie znajdziecie informacje dotyczące nowości sprzętowych, imprez targowych oraz debiutujących gier i filmów, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Zapraszamy!

7 dni z IDG.pl - nowy odcinek telewizyjnego programu informacyjnego portalu IDG
Ten tydzień większość z Was spędziła zapewne wylegując w jakimś przyjemnym miejscu i ciesząc się przedłużonym weekendem. Jednak branża IT nie śpi i jak zwykle działo się wiele.

Pod koniec zeszłego tygodnia otrzymaliśmy wiadomość, że SOKiK wydał wyrok w sprawie naruszenia przez TPSA interesów ich klientów w związku ze świadczeniem usług połączeń z numerami 0-700 w Internecie.

Zobacz również:

  • Awaria UPC - nie działa internet i telewizja. Co się dzieje?

Z kolei Gartner, w swoich analizach pokusił się o tezę, że Windows Vista nie zostanie wprowadzony do sprzedaży w planowym terminie przełomu roku 2006/2007 lecz sporo później.

Dobra wiadomość dla wszystkich maniaków programowania - trwają już zapisy na europejską edycję Code Jam - organizowanego w ramach Top Coder konkursu firmy Google. Oprócz nagród finansowych istnieje możliwość znalezienia zatrudnienia u internetowego giganta.

Oprócz tego jak co tydzień garść informacji ze świata gier, ciekawe programy do pobrania i wiele innych. Zapraszamy na najnowszy odcinek "7 dni z IDG.pl"