7 dni z IDG.pl - nowy odcinek telewizyjnego przeglądu wydarzeń

"7 dni z IDG.pl" to cotygodniowy program, w którym przedstawiamy najciekawsze wydarzenia z branży IT, które miały miejsce podczas minionego tygodnia. W programie znajdziecie informacje dotyczące nowości sprzętowych, imprez targowych oraz debiutujących gier i filmów, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Zapraszamy!

Użytkownicy komunikatora Gadu-Gadu stali się celem ataku nowego konia trojańskiego. "Szkodnik", o którego pojawieniu się poinformowali eksperci z firmy Dagma, rozprzestrzenia się za pośrednictwem wiadomości, zachęcającej do obejrzenia zdjęć opublikowanych na stronie WWW.

Od ponad tygodnia możecie się zapoznać z Poradnikiem Kupującego. Nie jest to wszystko co dla was przygotowaliśmy. Już w przyszłym tygodniu zobaczycie materiał o tym jak kupować telefon komórkowy. Dziś jego fragment.

Zobacz również:

  • Emily w Paryżu sezon 3 – kiedy premiera na platformie Netflix? Zwiastun, fabuła i obsada serialu

Ostatni tydzień przyniósł nam doniesienia o wynikach finansowych największych firm branży IT za 2 kwartał 2006 roku. Jak można się było spodziewać większość firm zaskoczyła. Niektóre pozytywnie, a niektóre negatywnie. Przedstawiamy wyniki największych w branży.

Te i więcej informacji znajdziecie w najnowszym wydaniu telewizyjnego podsumowania tygodnia portalu IDG.pl