7 dni z IDG.pl - nowy odcinek telewizyjnego przeglądu wydarzeń

"7 dni z IDG.pl" to cotygodniowy program, w którym przedstawiamy najciekawsze wydarzenia z branży IT, które miały miejsce podczas minionego tygodnia. W programie znajdziecie informacje dotyczące nowości sprzętowych, imprez targowych oraz debiutujących gier i filmów, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Zapraszamy!

W poniedziałek, niczym grom z jasnego nieba, gruchnęła wiadomość która wstrząsnęła branżą IT. Okazało się, że krążące od jakiegoś czasu plotki, mówiące o tym, że AMD zamierza kupić ATI Technologies, zostały potwierdzone. Szczegóły i komentarze w dzisiejszym odcinku.

Jakiś czas temu Google ogłosił wprowadzenie nowej usługi jaką jest Google Calendar. Dołącza ona do innych usług oferowanych przez wyszukiwarkowego giganta. W 7 dni z IDG.pl wypowiedzi twórców tej nowej usługi.

Zobacz również:

  • Emily w Paryżu sezon 3 – kiedy premiera na platformie Netflix? Zwiastun, fabuła i obsada serialu

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o wprowadzeniu przez Sony nowego formatu zapisu, czyli AVCHD. Dziś przyjrzymy się z bliska pierwszej kamerze wykorzystującej ten format.

Motorola idzie za ciosem. Po niedawnym ogłoszeniu wiadomości informującej o wyprodukowaniu 50 mln. sztuk jednego z najpopularniejszych telefonów na świecie - Motoroli RAZR V3, firma przygotowała jego następców. Poznajcie MOTOKRZR i MOTORIZR.

Te i więcej informacji znajdziecie w najnowszym wydaniu telewizyjnego podsumowania tygodnia portalu IDG.pl