7 dni z IDG.pl - pilotażowa audycja wideo

Ruszył nowy cotygodniowy program informacyjny - "7 dni z IDG.pl" będący swoistym podsumowaniem tego, co ciekawego działo się w świecie IT w danym tygodniu. Postaramy się omówić w nim krótko najważniejsze wydarzenia danego tygodnia, które mają bądź miały miejsce w Polsce i na świecie. Wydarzenia, sprzęt, filmy oraz gry. Wszystko podane w przystępnej formie przekazu wideo.

Podobnie jak wszystkie materiały publikowane w telewizji IDG TV, także "7dni w IDG.pl" zamieszczony będzie dla wygody użytkowników w trzech wersjach rozróżnianych ze względu na jakość: niską, średnią i wysoką. Oprócz materiałów publikowanych w IDG.pl, pojawią się w nim nigdzie dotąd nie pokazywane filmy wideo.

Początkowo program trwać będzie około 6 - 10 minut, obejrzenie go nie będzie więc czasochłonne. Oczywiście, jeżeli użytkownicy IDG.pl wyrażą zainteresowanie tą formą przekazu, w miarę możliwości postaramy się urozmaicać program zgodnie z życzeniami widzów.

Zobacz również:

7 dni z IDG.pl - pilotażowa audycja wideo

7 dni w IDG.pl

Program "7 dni w IDG.pl" nie jest typowym programem informacyjnym. Prezentowane w nim informacje nie zawsze spełniać będą wyśrubowane kryteria stawiane tzw. "gorącym newsom". Prezentować chcemy to, co wydaje się istotne, bądź zabawne z punktu widzenia tzw. zwykłego użytkownika, niekoniecznie ściśle związanego z branżą. Stąd też, już w pierwszym odcinku znajdziecie na przykład informacje nie tylko o najnowszej karcie graficznej czy otwarciu biura Google Polska ale także na temat najnowszego filmu Guya Ritchiego czy grze o najpopularniejszej żabie świata.

Prosimy Was o opinię

Pierwszy odcinek jest swego rodzaju testem. Prosimy więc o wszelkie uwagi na jego temat (prawdziwa cnota krytyk się nie boi), zamieszczajcie więc swoje komentarze na naszej stronie internetowej lub piszcie maile bezpośredno do nas - twórców programu. Wszelkie konstruktywne i możliwe do realizacji pomysły weźmiemy oczywiście pod uwagę, tak aby dostarczyć najprzyjemniejszy w odbiorze materiał.

W pierwszym odcinku zobaczycie (odnośniki prowadzą do artykułów na dany temat w serwisie IDG.pl):

Redakcyjne testy Geforce 7800 GTX 512 MB - prawdziwy demon od Nvidii

Orange wprowadza UMTS

Google Polska się poszerza

BenQ Siemens rozpoczyna działalność! Uroczysta konferencja prasowa.

Nowy numer PC World już w kioskach

Polska premiera MS SQL Server 2005

Dodatkowo:

Revolver - już na ekranach kin!

Szalona Żaba głównym bohaterem gry komputerowej

Need for Speed Most Wanted - już wkrótce w polskich rękach

7 dni z IDG.pl znajdziecie w serwisie IDG.pl