7 dni z IDG.pl - telewizyjny przegląd wydarzeń

"7 dni z IDG.pl" to cotygodniowy program, w którym przedstawiamy najciekawsze wydarzenia z branży IT, które miały miejsce podczas minionego tygodnia. W programie znajdziecie informacje dotyczące nowości sprzętowych, imprez targowych oraz debiutujących gier i filmów, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Zapraszamy!

7 dni z IDG.pl - telewizyjny przegląd wydarzeń
27 lipca na rynku pojawią się nowe procesory Intela - Core 2 Duo. Dzisiaj, miała miejsce ich prasowa premiera. Przyglądamy się temu, jakie zmiany niesie ze sobą nowa architektura. W testach procesory wypadają bardzo dobrze.

Grażyna Piotrowska-Oliwa, dyrektor departamentu relacji regulacyjnych TP SA, odniosła się wczoraj do ostatnich decyzji prezesa UKE, Anny Streżyńskiej. Wiadomo, że Telekomunikacja będzie się odwoływać od wszystkich decyzji. Zobaczcie, jak TP ocenia decyzje prezesa UKE.

Zobacz również:

  • Facebook zatrudnia adwokata Britney Spears

Zgodnie z zapowiedziami Komisja Europejska ukarała Microsoft . Tym razem grzywna wyniosła ponad 280 mln euro. Kara ma związek z niedostosowaniem się Microsoftu do wyroku jaki zapadł w procesie antymonopolowym w 2004 roku.

Te, oraz inne wiadomości w najnowszym wydaniu telewizyjnego podsumowania tygodnia portalu IDG.pl.