7 dni z IDG.pl - zobacz najnowszy odcinek

"7 dni z IDG.pl" to cotygodniowy program, w którym przedstawiamy najciekawsze wydarzenia z branży IT, które miały miejsce podczas minionego tygodnia. W programie znajdziecie informacje dotyczące nowości sprzętowych, imprez targowych oraz debiutujących gier i filmów, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Zapraszamy!

7 dni z IDG.pl - zobacz najnowszy odcinek
Dobra wiadomość dla tych, którzy mają, bądź zamierzają zakupić telewizor przystosowany do odbioru sygnału HD TV. Polska nareszcie dołączy do krajów w których można odbierać telewizję wysokiej rozdzielczości. Na jesieni Grupa ITI uruchomi usługę, w skład której wejdą 3 kanały emitowane w tej technologii.

Bill i Melinda Gates na brak pieniędzy narzekać nie mogą. Nie można tego powiedzieć, niestety, o milionach osób na całym świecie. Warren Buffett postanowił im jednak dopomóc i oświadczył, że przekaże 80% swojego majątku na rzecz fundacji prowadzonej przez państwo Gatesów.

Zobacz również:

  • Emily w Paryżu sezon 3 – kiedy premiera na platformie Netflix? Zwiastun, fabuła i obsada serialu

O telewizji raz jeszcze. Tym razem mobilnej. Zastanowimy się jaka przyszłość klaruje się przed tą nowoczesną technologią. Pokażemy kraje w których można już korzystać z tej usługi i porównamy je do reszty świata - w tym i Polski. Quo Vadis mobilna telewizjo.

Te oraz inne informacje możecie zobaczyć w najnowszym odcinku telewizyjnego podsumowania tygodnia portalu IDG.pl