7 najciekawszych filmów z Call of Duty: Black Ops

Jedyną rzeczą, którą kochamy niemal tak bardzo jak granie w Black Ops, jest oglądanie filmów innych osób grających w Black Ops. 7 przedstawionych poniżej filmów jest szczególnie wartych uwagi. Powodów jest wiele. Zresztą zobaczcie sami.

Jedyną rzeczą, którą kochamy niemal tak bardzo jak granie w Black Ops jest oglądanie filmów innych osób grających w Black Ops. Nieistotne czy są to filmy instruktażowe czy też zabawne filmiki, które bardziej kwalifikują się do kategorii "ale o co chodzi?". 7 przedstawionych poniżej produkcji wydało się szczeólnie wartościowe, z wielu różnych względów.

Bronie Black Ops

Nie jesteśmy pewni, co lubimy najbardziej w serii filmów XboxAhoy: czy jest to dbałość o szczegóły czy też kojący i wyrafinowany akcent? Tak czy inaczej: autorzy wykonali naprawdę wspaniałą robotę rozkładając każdy z pistoletów na czynniki pierwsze. Historyczne tło, lista silnych i słabych stron danego modelu to tylko niektóre z prezentowanych informacji. Dowiemy się również wiele na temat dodatkowego wyposażenia oraz perków, z którymi warto łączyć konkretną broń.

Źródło filmu: użytkownik serwisu YouTube XboxAhoy

xJawz goes 187-11

Często możecie natknąć się na opisy wyczynów xJawz w różnych artykułach związanych z Black Ops. Dzieje się tak z jednego powodu: człowiek ten jest ekspertem w dziedzinie Call of Duty. Opracował serię filmów dedykowaną do pomocy innym w poprawianiu ich umiejętności. My wybraliśmy jednak inne wideo. Na filmie tym widać jak dobry jest ten człowiek. Kiedy kończysz rozgrywkę z wynikiem 187 zabitych i 11 własnymi zgonami to wiesz, że robisz coś dobrze.

Źródło filmu: użytkownik serwisu YouTube xJawz

Niesamowity frag zdobyty Tomahawkiem

W sieci znajdziemy tony wspaniałych filmów obrazujących fragi zdobyte za pomocą noża lub tomahawka, ale ten spodobał nam się najbardziej - jest całkowicie absurdalny. Nie odbierzemy przyjemności z odkrycia tej niespodzianki tym, których jeszcze go nie widzieli (a szanse są spore, biorąc pod uwagę ilość odsłon filmu). Zwróćcie uwagę, jak daleko leci tomahawk i jak wiele razy rykoszetuje nim trafi w cel. Jak już powiedzieliśmy: jest to totalnie absurdalne.

Żródło filmu: użytkownik serwisu YouTube iExcelStudios