8 GB w "komórce" Samsunga

Firma Samsung Electronics zaprezentowała nowy model telefonu wyposażony w dysk twardy o pojemności... 8 GB! Według producenta SGH-i310 powinien trafić na rynek europejski w drugiej połowie roku.

8 GB w "komórce" Samsunga

Samsung SGH-i310

Nowy model, który jest następcą SGH-i300, imponuje nie tylko dużą pojemnością ale również mnogością funkcji. W obudowę o wymiarach 112x48x20 mm i wadze 120 g wbudowano 2-calowy kolorowy (65-tys. kolorów) wyświetlacz LCD o rozdzielczości 240 x 320 pikseli oraz 2-magapikselowy aparat cyfrowy z lampą błyskową.

Telefon dysponuje wyjściem TV, głośniczkami z cyfrowym wzmacniaczem, złączem USB 2.0, modułem Bluetooth ze wsparciem dla A2DP (Advanced Audio Distributin Profile) oraz gniazdem kart pamięci microSD. Urządzenie potrafi również nagrywać i odtwarzać sekwencje wideo oraz pliki muzyczne w formacie: AAC, MP3 i WMA. Poprawność działania urządzenia kontroluje system Windows Mobile 5.0.

Ceny nowego produktu jak na razie nie podano, wiadomo jednak że będzie można go obejrzeć na zbliżających się targach CeBIT w Hanowerze.