87 stron na minutę, czyli nowe Xerox WorkCentre 5600

Na rynek polski trafiają nowe monochromatyczne urządzenia firmy Xerox. Mowa tu o siedmiu modelach należących do "biurowej" serii WorkCentre 5600 .

W skład serii WorkCentre 5600 wchodzi siedem modeli, oferujących czarno-białe wydruki z prędkością wynoszącą (w zależności od modelu) od 32 do 87 stron A4 na minutę. Urządzenia potrafią również kopiować, skanować oraz faksować. Wszystkie współpracują z bazującą na standardach sieciowych platformą Extensible Interface Platform (EIP) umożliwiającą tworzenie aplikacji spełniających specyficzne wymagania każdego rodzaju biznesu.

Xerox WorkCentre 5600

Xerox WorkCentre 5600

Użytkownik ma możliwość przechowania najczęściej drukowanych dokumentów w pamięci systemu. Może również je modyfikować z poziomu urządzenia. Najbardziej wydajne modele (pracujące z prędkością powyżej 55 stron na minutę) wyposażone zostały w rozszerzone funkcje wykańczania. takie jak C-folding, składanie do Z oraz możliwość insertu pojedynczych kartek. O bezpieczeństwo dba szyfrowany dysk twardy oraz funkcja Image Overwrite dzięki którym zapisane dane są usuwane po zakończeniu zadania.

Urządzenia, które standardowo mogą pomieścić 1100 arkuszy, charakteryzują się (w zależności od modelu) wydajnością 150, 200 i 400 tysięcy stron miesięcznie. Niestety ich ceny nie zostały podane.

Strona producenta: Xerox Polska.