9 gier na długi weekend

Wiosenna przerwa w szkole, urlop - jednym słowem czas na chwilę zapomnienia. Prezentujemy kilka gier w wersjach pełnych i demonstracyjnych, które możesz uruchomić na komputerze. Nie czekaj, bo nie wiadomo kiedy będzie następna okazja.

Command & Conquer 3 Tiberium Wars

Kontynuacja kultowej serii strategii czasu rzeczywistego. Nową część, która ma ukazać się 13 marca, ma uświetnić zupełnie nowy silnik graficzny, niespotykane wcześniej możliwości obserwacji pola bitwy, masa nowatorskich jednostek i ,jak zawsze, bardzo dobra kampania dla jednego gracza. Do tej pory seria Command & Conquer kojarzyła się raczej z miernym trybem dla wielu graczy. Od tej części ma się to zmienić, gdyż wiadomo już, że większość prac, które toczą się nad produktem to właśnie dopracowywanie trybu multiplayer. Demo oferuje jedną misję dla pojedynczego gracza oraz dwie w trybie mulitplayer wraz z filmami. Ponadto dostępny jest tryb skirmish z możliwością ustawienia trybu trudności.

Bus Driver Demo

Wersja demonstracyjna nietypowej gry samochodowej, w której użytkownik ma szanse zasiąść za kierownicą autobusu miejskiego. Jako rasowy kierowca musisz omijać korki wszelkimi możliwymi sposobami, zatrzymywać się na przystankach i sprawiać by pasażerowie byli zadowoleni z usług. Udostępniono aż dwanaście pojazdów stworzonych na podstawie istniejących autobusów. Zadania, które są stawiane przed użytkownikiem są różnorodne: od jazdy po mieście, poprzez prowadzenie wycieczek autokarowych, po przewozy więźniów. Grafika jest całkiem niezła, podobnie jak dźwięk.