9-komorowa bateria do Winda

Dla tych, którzy narzekają na wciąż zbyt krótki czas działania ich netbooków MSI Wind z baterią 6-komorową, mamy coś specjalnego. To jeszcze większa, bo aż 9-komorowa, bateria, którą można już zamówić na jednym z zagranicznych serwisów aukcyjnych.

Dla przypomnienia, jakiś czas temu w internecie można było znaleźć zdjęcie baterii 9-komorowej zrobionej metodami chałupniczymi. Jednak jej urok, a tym bardziej ewentualne bezpieczeństwo użytkowania, nie było niczym pewnym.

9-komorowa bateria samoróbka

9-komorowa bateria samoróbka

Tym razem jest inaczej. Oferowana oficjalnie na zagranicznych aukcjach 9-komorowa bateria posiada pojemność 7800 mAh. Według niepotwierdzonych informacji zapewnia ona netbookowi działanie przez 8, do nawet 10h. W chwili obecnej jej cena wynosi aż 500 zł, a więc 1/3 ceny netbooka z 6-komorową baterią.

Oficjalna bateria 9-komorowa do Winda

Oficjalna bateria 9-komorowa do Winda

Co prawda cena takiej baterii wydaje się astronomiczna, a wygląd netbooka z zamontowanym tak dużym ogniwem nie wygląda zbyt zachęcająco, jednak jesteśmy przekonani, że znajdą się osoby, które docenią możliwość tak długiej pracy na jednej baterii.


Zobacz również