A Plague Tale: Requiem z datą premiery. Dla tej gry warto kupić nową konsolę

Poznaliśmy datę premiery A Plague Tale: Requiem. Kiedy rozpocznie się kolejna przygoda prześladowanego rodzeństwa?

A Plague Tale: Requiem (fot. Focus Entertainment)

Twórcy A Plague Tale: Requiem pokazali długi materiał przedstawiający rozgrywkę. Poznaliśmy także datę premiery. Kontynuację przygód prześladowanego rodzeństwa, czyli Hugo oraz Amicii poznamy już 18 października. Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach Xbox Series X/S i PS5. Co więcej, od dnia debiutu gra będzie dostępna w Xbox Game Pass.

Amicia już nie będzie tak bardzo bezbronną dziewczyną, jak wyglądało to w przypadku pierwszej części gry, czyli A Plague Tale: Innocence. Teraz częściej będzie używać sztyletów, kusz czy płonącej amunicji do procy, aby pozbawiać życia swoich przeciwników i ochronić brata. Trzeba przyznać, że gra prezentuje się świetnie. Można już także potwierdzić, że produkcja od dnia premiery będzie wykorzystywała ray tracing oraz technologię NVIDIA DLSS.

Zobacz również:

A Plague Tale: Requiem - edycja kolekcjonerska

Podczas dzisiejszej transmisji twórcy zaprezentowali także zawartość edycji kolekcjonerskiej. Możemy liczyć na kilka ciekawych dodatków. W jej skład wejdzie:

  • Gra na wybraną platformę
  • Figurka przedstawiająca bohaterów gry
  • Metalowa broszka
  • Ścieżka dźwiękowa na płycie winylowej
  • 3 litografie

A Plague Tale: Requiem - dla tej gry warto kupić nową konsolę

A Plague Tale: Requiem wygląda wspaniale. Chcąc dostarczyć graczom jak najlepszy produkt, twórcy zdecydowali wydać się grę jedynie na PC oraz konsole Xbox Series X/S i PS5. Każdy, kto grał w pierwszą część, może mieć także świadomość, że Focus Entertainment świetnie potrafi budować opowieść. Fabuła w Innocence wprost zapiera dech w piersiach i podobnego scenariusza możemy spodziewać się w przypadku A Plague Tale: Requiem. Zaprezentowany dzisiaj materiał jeszcze bardziej pokazuje, że nadchodząca produkcja może być jednym z mocnych argumentów dla wszystkich, którzy do tej pory wzbraniali się przed przesiadką na nowy system.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: