A gdzie się podziały słuchawki AirPods Studio? Premiera znowu opóźniona

Apple nie ma ostatnio szczęścia. Po premierze iPhone'a 12 wiemy już, że kolejny produkt został odroczony.

Po prezentacji iPhone'a 12 w sklepie Apple Store pojawiły się nie tylko nowe modele smartfonów, ale także odświeżona gama akcesoriów. Wśród nich znajdziemy również tanie słuchawki Beats Flex, które zastępują Beats X. Za 249 zł otrzymujemy słuchawki bezprzewodowe z wbudowanym chipem H1 oraz złączem USB Typu C.

Słuchawki AirPods drugiej generacji

Słuchawki AirPods drugiej generacji

Wszyscy liczyliśmy, że podczas wydarzenia Hi, Speed Apple zaprezentuje nowe AirPods'y. W sieci plotkowano o nowych słuchawkach nausznych wyprodukowanych przez samo Apple. Dotychczas firma nie posiadała w swojej ofercie słuchawek nausznych sygnowanych własnym logo. Ich produkcja zajmuje się firma Beats, która od kilku lat jest w posiadaniu giganta z Cupertino.

Najnowsze przecieki wskazują, że Apple nie zaprezentowało AirPods Studio w związku z opóźnieniami wywołanymi przez pandemię. Masowa produkcja nowych słuchawek ma rozpocząć się najwcześniej pod koniec października. Dodatkowo Apple skupia się obecnie na wprowadzeniu na rynek pierwszych komputerów Mac z procesorami ARM oraz wydaniu aktualizacji do macOS 10.11 Big Sur.

W sieci znajdziemy informacje, które wskazują, że słuchawki Apple AirPods Studio nie zostaną zaprezentowane w listopadzie razem z nowymi komputerami przenośnymi. Jon Prosser informuje, że trafią one do sprzedaży dopiero w przyszłym roku.

Jon Prosser w najnowszym poście zamieszczonym na Twitterze donosi, że Apple posiada spore problemy z produkcją AirPods'ów Studio. Ta może ruszyć dopiero w grudniu, co wskazywałoby na premierę w styczniu 2021 roku. Apple dotychczas nie organizowało konferencji prasowych w tym okresie czasu, więc słuchawki najprawdopodobniej zadebiutują poprzez rozesłanie informacji prasowej.

Oprócz AirPods Studio na wtorkowej konferencji Hi, Speed zabrakło także systemu AirTags. One również zostanie zaprezentowany w późniejszym okresie czasu.

Źródło: ubergizmo.com