A kuku - komunikator!

AQQ to polski komunikator internetowy, który umożliwia rozmowy nie tylko z osobami połączonymi przez AQQ, ale z użytkownikami korzystającymi z innych komunikatorów (GG, Tlen, ICQ i WP-Kontakt). Aplikacja pozwala także na łatwy import swoich kontaktów z innych komunikatorów.

A kuku - komunikator!
Program potrafi wysyłać wiadomości poprzez SMSy (do każdej sieci GSM w Polsce i wielu na świecie) lub poprzez e-mail. Aplikacja posiada też obsługę rozmów głosowych i wideo-konferencji. Do czatów w sieci AQQ i GG (w trybie tekstowym) można dołączać emotikony (również animowane). Wbudowany odtwarzacz wideo z edytorem napisów umożliwia głośne odczytywania przychodzących wiadomości - ciekawe, podczas oglądania filmu możemy skorzystać z opcji 'dubbing'.

Dostosowanie programu do swoich upodobań jest proste dzięki możliwości zmiany ikon i skórek. Istnieje też możliwość transferu plików, tworzenia wizytówek (wraz ze zdjęciem) i wysyłania ich do znajomych. Funkcja Vlepek pozwala na wklejanie do wiadomości różnych zabawnych tekstów. Aplikacja obsługuje wtyczki np. Player Video, Organizer, czy Program TV - wystarczy zaznaczyć ulubione pozycje w programie telewizyjnym i AQQ przypomni o nich w odpowiednim momencie.

Zobacz również:

  • WhatsApp: 3 ustawienia prywatności, z których powinno się korzystać

Zapraszamy do pobrania pliku z naszego serwisu.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.