AC Valhalla - DLC Gniew Druidów opóźnione. Znamy nową datę premiery

Nie mamy dobrych wieści dla sympatyków Assassin’s Creed Valhalla. Twórcy gry właśnie poinformowali, że na pierwszy dodatek do gry będzie musieli poczekać nieco dłużej.

Ubisoft już niejednokrotnie podkreślał, że zamierza długo i intensywnie wspierać najnowszą odsłonę serii Assassin’s Creed. Valhalla otrzymała już szereg darmowych dodatków (w tym rzeczne rajdy), jednak fani z utęsknieniem wyczekują pierwszego dużego, fabularnego rozszerzenia - "Gniew Druidów" (Wrath of the Druids).

Według oryginalnych ustaleń "Gniew Druidów" miał zadebiutować 29 kwietnia. Niestety, data ta jest już nieaktualna, przedstawiciele Ubisoftu poinformowali, że potrzebują nieco więcej czasu, aby odpowiednio przygotować dodatek. Na szczęście, czas oczekiwania nie wydłużył się drastycznie, w nową przygodę powinniśmy udać się już 13 maja - o ile, ponownie nic nie stanie twórcom na przeszkodzie. Zespół odpowiedzialny za rozwój Valhalli dodał, że niebawem możemy spodziewać się obszernych informacji na temat DLC.

Zobacz również:

ac valhalla wrath of the druids

Do tej pory wiemy jedynie, że "Gniew Druidów" przedstawi nam zupełnie nowy rozdział historii Eivora, który będzie musiał udać się do Irlandii i m.in. pokonać przedstawicieli tajemniczego kultu. Z całą pewnością możemy spodziewać się również nowych zestawów pancerza, a także broni. Spekuluje się, że DLC wprowadzi także zupełnie nowy rodzaj oręża - sierp/kosę.

Assassin’s Creed Valhalla jest obecnie dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X / S.

Zobacz również: Cyberpunk 2077 - patch 1.21 już jest. Wiemy, co zmienia