AC Valhalla Oblężenie Paryża na efektownym zwiastunie premierowym

Najnowsze DLC do Assassin’s Creed Valhalla - Oblężenie Paryża, doczekało się premierowego zwiastuna. Pierwsze redakcje zdążyły już ocenić dodatek, czy jest na co czekać?

ac valhalla siege of paris

fot. Ubisoft

Już jutro odbędzie się premiera drugiego obszernego dodatku do Assassin’s Creed Valhalla. Oblężenie Paryża (Siege of Paris), bo o nim mowa, pozwoli nam wziąć udział w jednej z najsłynniejszych wikińskich kampanii wojennych, czyli w słynnym (i tytułowym) „oblężeniu Paryża”. DLC przyniesie ze sobą nie tylko zupełnie nową historię, ale również nowe aktywności, przeciwników i bronie (w tym miecze jednoręczne).

Ubisoft postanowił uczcić zbliżającą się premierę i właśnie opublikował efektowny zwiastun premierowy.

Zobacz również:

  • AC Valhalla otrzyma kolejne darmowe DLC. Discovery Tour nadchodzi
  • AC Valhalla Oblężenie Paryża, wszystko co musisz wiedzieć o DLC
  • AC Valhalla Oblężenie Paryża - cena i najlepsze oferty na DLC

To jednak nie wszystko pierwsze redakcje miały już okazję zapoznać się z nową zawartością, dzięki czemu wiemy już na co możemy liczyć.

Dziennikarze z serwisu pushsquare.com wystawili dodatkowi ocenę 8 na 10, podkreślając przy tym, że „Oblężenie Paryża” to DLC, którego fani cyklu na pewno nie będą chcieli pominąć. Szczególne brawa zebrała nowa kampania, która jest odświeżająco „przyziemna, brudna i mroczna”. W oczach dziennikarzy uznanie zdobyły również nowe aktywności, które przywołują ducha starszych odsłon serii, jak również sam projekt Paryża.

Podobnego zdania jest redakcja gamersheroes.com, która przyznała Assassin’s Creed Valhalla: Oblężenie Paryża 80 punktów na 100 możliwych. Możemy się spodziewać, że wkrótce pojawią się kolejne recenzje „Oblężenia Paryża”, ale chyba już teraz najwięksi fani serii mogą być dobrej myśli.

Assassin’s Creed Valhalla: Oblężenie Paryża zadebiutuje już jutro na: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i Google Stadia.

Zobacz również: Pathfinder Wrath of the Righteous - RPG trafi na PlayStation i Xbox. Mamy nowy zwiastun