AC Valhalla - Tombs of the Fallen i aktualizacja 1.4.0 zadebiutują już jutro

Assassin's Creed Valhalla już jutro otrzyma mnóstwo nowej zawartości, w tym dodatek Tombs of the Fallen. Sprawdź, co się zmieni.

ac valhalla tombs of the fallen

fot. Ubisoft

Ubisoft nie ustaje w rozwoju Assassin's Creed Valhalla. Francuski producent właśnie opublikował listę nowości i zmian, które trafią do gry jeszcze w tym roku.

Na początek do AC Valhalla trafi darmowy dodatek Tombs of the Fallen (Grobowce Poległych). Niestety, nie wiemy jeszcze co dokładnie wprowadzi nowe DLC. Wiemy za to, że wraz z nim do gry trafi sporych rozmiarów aktualizacja - 1.4.0. Z całą pewnością możemy się spodziewać nie tylko licznych poprawek i usprawnień, ale również nowych umiejętności i zdolności. Zarówno Tombs of the Fallen, jak i patch 1.4.0 trafi do Assassin's Creed Valhalla już jutro - 9 listopada.

Zobacz również:

To jednak nie koniec atrakcji jakie czekają na graczy w nadchodzących dniach. Dokładnie 11 listopada rozpocznie się ograniczone czasowo wydarzenie - festiwal Oskoreia, które potrwa do 2 grudnia. Biorąc pod uwagę dotychczasowe sezonowe aktywności w AC Valhalla możemy liczyć na wiele nowych atrakcji oraz broni i wyposażenia do zdobycia.

Wreszcie, w grudniu 2021 zadebiutuje aktualizacja 1.4.1, która wprowadzi do gry zimowy nastrój.

assassins creed valhalla

fot. Ubisoft

Przed sympatykami Assassin's Creed Valhalla jeszcze długie miesiące dobrej zabawy. Przypomnijmy, że Ubisoft zapowiedział już, że gra otrzyma pełny drugi rok wsparcia (który właśnie się zaczyna) i może liczyć jeszcze co najmniej jedno płatne DLC. Z ostatnich "przecieków" wynika, że może ono nosić tytuł Dawn of Ragnarok.

Zobacz również: Elden Ring z nowymi szczegółami. Gra nie zachwyci na PC


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: