AC Valhalla - kolejne DLC zabierze nas do ameryki północnej?

Ubisoft potwierdził już, że Assassin's Creed Valhalla może liczyć na długie i ambitne wsparcie. Do tej pory potwierdzono dwa duże rozszerzenia. Fani gry dotarli jednak do informacji, które sugerują, że czeka na nas jeszcze co najmniej jedno dodatkowe DLC.

Wiemy już, że do Assassin's Creed Valhalla trafią dwa duże DLC. Pierwsze z nich - „Gniew Druidów” (Wrath of Druids) zabierze nas od Irlandii. Kolejne natomiast - „Oblężenie Paryża” (The Siege of Paris) przeniesie nas na kontynent i pozwoli zwiedzić fragment Francji.

Okazuje się, jednak że to nie koniec przygód jakie czekają na graczy w Assassin's Creed Valhalla.

Zobacz również:

  • The Sims 4: Razem Raźniej - ile kosztuje nowy dodatek do gry?

Francuski youtuber – j0nathan, przeglądając pliki gry dotarł do danych, które sugerują, że Valhalla otrzyma jeszcze co najmniej jeden duży dodatek.

Trzecie DLC, według autora wiadomości, miałby nas zabrać do Ameryki Północnej. Skąd te przypuszczenia? Dotychczasowe dodatki oznaczone są w plikach gry jako „Irleand” i „Francia”, jak łatwo się domyśleć ich nazwy pochodzą od lokacji, do których trafimy.

Trzeci dodatek, odkryty przez Youtubera nosi z kolei tytuł „Meteor”. Oczywiście nie należy spodziewać się, że udamy się w kosmos. Warto jednak pamiętać, że nazwa kodowa Assassin's Creed: Rogue, którego akcja toczyła się w Ameryce Północnej brzmiała „Comet”. Społeczność cyklu o asasynach uważa, że to wystarczające poszlaki, aby uznać, że trzecie DLC do Valhalli zabierze nas na inny kontynent.

ac valhalla dlc

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że w podstawowej wersji gry – Eivor, a wraz z nim gracze, mieli już okazję odwiedzić fragment Ameryki. Możliwe zatem, że Ubisoft ma w planach rozbudowanie umieszczonych tam wątków.

Warto też przypomnieć, że twórcy Assassin's Creed Valhalla zdradzili na początku tego roku, iż zamierzają wspierać grę przez dłuższy okres czasu niż poprzednią odsłonę cyklu – Odyssey. Co więcej, wsparcie te ma być również znacznie bardziej „ambitne”.

Odyssey otrzymało dwa duże DLC, śmiało możemy zatem założyć, że Valhalla otrzyma ich więcej. Póki co gracze szykują się na podróż do tajemniczej Irlandii. Dodatek „Gniew Druidów” zadebiutuje już 29 kwietnia.

Zobacz również:


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: