AC Valhalla - patch 1.04 zadebiutuje już dzisiaj, sprawdź co poprawia

Choć Assassin’s Creed Valhalla to znakomita produkcja, to nawet ona nie ustrzegła się licznych mniejszych i większych błędów. Ubisoft poinformował, że już dzisiaj pojawi się ważna aktualizacja gry.

Przedstawiciele francuskiego producenta poinformowali, że już dzisiaj zostanie udostępniona największa aktualizacja Assassin’s Creed Valhalla od dnia premiery. Patch 1.04 skupiony jest na poprawie błędów, choć nie tylko. Możemy również liczyć na liczne usprawnienia i poprawę optymalizacji gry.

valhalla

Wśród największych nowości, które przyniesie ze sobą "łatka" 1.04 warto wymienić nowe tryby graficzne na Xbox Series X/S oraz PlayStation 5. Od teraz gracze będą mogli wybrać czy wolą grać w 30 kl./s, ale za to w natywnym 4K (tryb Quality) czy w 60 kl./s, ale ze zmienną rozdzielczością (Performance).

Co jeszcze przynosi ze sobą patch 1.04? Bez względu na wybraną platformę możecie liczyć na poprawę wydajności i wyglądu gry. Twórcy usunęli również mnóstwo glitchy i bugów. Uwadze dewelopera nie uciekły także problemy z balansem rozgrywki i samą walką. Wraz z debiutem aktualizacji 1.04 łatwiej przyjdzie nam mierzyć do wrogów z łuku. Oponenci nie pozostaną nam dłużni i będą lepiej reagować na nasze poczynania podczas starć (dotyczy to również bossów). Koniec z bezkarnym okradaniem wieśniaków. Od teraz postacie niezależne będą reagować przy każdej próbie kradzieży.

Zmiany dotkną także trybu fotograficznego, rajdów (możliwe będzie samodzielnie otwieranie skrzyń ze skarbami) oraz umiejętności i zdolności.

Patch 1.04 do AC Valhalla zostanie udostępniony na wszystkich platformach już dzisiaj o godzinie 13.00. Rozmiary aktualizacji różnią się ze względu na platformę i prezentują się one następująco:

  • PC: 4,3 GB
  • PlayStation 5: 2,5 GB
  • PlayStation 4: 4,1 GB
  • Xbox Series X/S: 5,3 GB
  • Xbox One: 4,3 GB

Zobacz również: