AC Valhalla - patch 1.1.1 trafi do gry już dziś. Sprawdź, co poprawia

Wciąż zagrywacie się w Assassin’s Creed Valhalla? Jeśli tak, to mamy dla was dobrą wiadomość - już dziś, do gry zawita patch 1.1.1, który zawiera mnóstwo poprawek i kilka nowych funkcji.

assassin's creed valhalla patch 1.1.1

Przygody wikingów przypadły do gustu milionom graczy na całym świecie. Assassin’s Creed Valhalla to jednak ogromna produkcja, która nie ustrzegła się wielu pomniejszych błędów. Na szczęście, twórcy regularnie poprawiają swój tytuł, a nawet wzbogacają go o nową zawartość - tak było w przypadku grudniowej aktualizacji.

Patch 1.1.1 skupiony jest głównie na poprawkach i balansie rozgrywki, choć nie zabrakło również kilku ciekawych dodatków. Największą nowością jest dodanie funkcji force feedback podczas strzelania z łuku na konsolach PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X. Gracze mogą również liczyć na poprawę SI przeciwników, szczególnie podczas skradania się. Jeśli korzystaliście ze zdolności - harpun, to nie mamy dla was najlepszych wieści, jej obrażenia początkowe zostały mocno zredukowane.

assassin's creed valhalla patch 1.1.1

Lista zmian, jakie wprowadza najnowsza aktualizacja do AC Valhalla, zawiera również mnóstwo pozycji dotyczących zbugowanych questów, aktywności pobocznych, animacji, UI oraz systemu walki. Pełną listę poprawek znajdziecie na oficjalniej stronie Ubisoftu.

Patch 1.1.1 do Assassin’s Creed Valhalla zadebiutuje już dzisiaj o godzinie 13:00, na wszystkich wiodących platformach. W zależności od wybranego sprzętu, rozmiar aktualizacji będzie się różnić. Ile dokładnie będziecie musieli pobrać danych, możecie sprawdzić poniżej:

  • Xbox Series X/S - 7,5 GB
  • Xbox One - 6,6 GB
  • PlayStation 5 - 2 GB
  • PlayStation 4 - 2-3 GB
  • PC - 6,45 GB

Zobacz również: Assassin’s Creed Valhalla – jak zdobyć najlepszą broń i wyposażenie?