ACDSee 1.5 dla Maków

ACD Systems International wydała wersję beta ACDSee 1.5, programu do zarządzania plikami multimedialnymi dla komputerów Macintosh.

ACDSee 1.5 dla Macintoshy umożliwia pełnoekranowy podgląd plików graficznych w wysokiej rozdzielczości, przeglądanie miniaturek obrazów, oferuje funkcje ręcznego i automatycznego zoomu oraz możliwość zmiany rozmiarów okna podglądu i przeglądanie obrazków w ich oryginalnych rozmiarach.

Pliki można organizować za pomocą dodawania komentarzy zawierających lokalizację, wielkość, typ, wymiary i datę utworzenia, kopiować i przemieszczać pliki za pomocą funkcji 'drag-&-drop', a jedną z opcji prezentacji jest pokaz slajdów.

Przeglądarka ACDSee 1.5 obsługuje ponad 40 formatów graficznych, dźwiękowych i wideo oraz pozwala na odtwarzanie plików multimedialnych włącznie z MPEG i MP3 wykorzystując technologię QuickTime. Działanie wersji beta kończy się w połowie grudnia bieżącego roku, kiedy to ukaże się ostateczna wersja, której cena nie została jeszcze podana. Bieżąca wersja kosztuje 29.95 USD.

www.acdsystems.com


Zobacz również