ACDSee 6.0 - nie tylko grafika!

Legendarny program do przeglądania plików graficznych doczekał się kolejnej wersji. Firma ACDSystems wprowadziła na rynek ACDSee 6.0 oraz ACDSee 6.0 PowerPack. Najnowsza wersja programu obsługuje ponad 50 formatów graficznych, oferuje możliwość przeglądania plików wideo i odtwarzania plików dźwiękowych.

ACDSee 6.0 to obecnie mimo dużej konkurencji przeglądarka graficzna zaliczająca się do najpopularniejszych na rynku. Aktualnie flagowy produkt firmy ACDSystems rozrósł się do rozmiarów multimedialnego kombajnu, który oferuje "wszystko w jednym".

Najnowsza wersja programu obsługuje ponad 50 różnych formatów graficznych. Dodatkowo oferuje możliwość przeglądania plików wideo zgromadzonych na dysku twardym lub płytach CD i DVD. Nie zabrakło też obsługi plików dźwiękowych, które także możemy odsłuchać za pomocą nowego ACDSee.

Obsługa plików multimedialnych to nie wszystko. Właściciele aparatów cyfrowych oraz kolekcjonerzy zdjęć na pewno wykorzystywać będą zestaw narzędzi edycyjnych, które pomogą poprawić jakość zdjęcia. Do standardu należy już funkcja redukcji efektu czerwonych oczu, korekcja jasności i nasycenia barw. Przygotowany plik graficzny możemy przekonwertować do jednego z dziesięciu obsługiwanych przez aplikację formatów.

Silnym atutem programu są także mechanizmy wspomagające katalogowanie i wyszukiwanie kolekcjonowanych zdjęć i plików graficznych.

Ulubione zdjęcia możemy w łatwy sposób wyeksponować korzystając z możliwości stworzenia wygaszacza ekranu.

Nowością jest możliwość zapisu przygotowanych zdjęć lub prezentacji na nośnikach CD/DVD bez korzystania z zewnętrznych programów.

W nowej wersji przeprojektowano interfejs użytkownika oraz zadbano o możliwość rozbudowy programu i dostosowania go do indywidualnych potrzeb dzięki systemowi wtyczek. Dopracowano także wsparcie dla aparatów cyfrowych poprzez pełną obsługę formatu EXIF.

Pakiet ACDSee 6.0 PowerPack zawiera dodatkowo programy:

ACD FotoCanvas - program do edycji plików graficznych

ACD FotoSlate - program do zarządzania i uatrakcyjniania wydruków.

Cena pakietu ACDSee 6.0 - 49,99 USD

Cena pakietu ACDSee 6.0 PowerPack – 79,99 USD

Więcej informacji:http://www.acdsystems.com/English/Products/ACDSee/index.htm

Plik ACDSee 6.0 dostępny jest do pobrania z naszego serwera FTP pod adresem:

http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/2015/ACDSee.6.0.html

Plik ACDSee 6.0 PowerPack dostępny jest do pobrania z naszego serwera FTP pod adresem: http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/2016/ACDSee.PowerPack.6.0.html


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: