ACDSee Photo Manager po raz dziewiąty

Ukazała się nowa wersja popularnego programu do przeglądania, edycji i organizowania grafiki rastrowej. W przeciwieństwie do pakietów Photoshop lub Paint Shop Pro znacznie lepiej sprawuje się w zastosowaniach domowych. Wydanie dziewiąte zawiera kilka istotnych usprawnień - szybszy podgląd, automatyczna korekta zdjęć oraz lepsze zarządzanie galeriami.

ACDSee Photo Manager po raz dziewiąty
Prezentowane narzędzie służy do przeglądania, konwertowania i zarządzania cyfrowymi zdjęciami. Aplikacja jest intuicyjna i daje bardzo duże możliwości edycji plików graficznycznych. Program jest szybki w działaniu, umożliwia korektę zdjęć, aby nadawały się do zastosowań profesjonalnych.

Wersja 9 posiada ulepszony podgląd Quick View (obrazki są wczytywane szybciej), narzędzie Shadow/Highligt umożliwiające skorygowanie zbyt jasnych lub niedoświetlonych zdjęć, prywatne foldery uniemożliwiają przeglądanie osobistych fotografii osobom postronnym, Calendar Events View automatycznie porządkuje galerie na podstawie daty oraz umożlwia dodawanie własnych opisów. Kolejnym ułatwieniem w zarządzaniu galeriami są "auto kategorie", które są tworzone na podstawie metadanych EXIF pochodzących z kamery. Showroom to funkcja umieszczająca obrazki z wybranego przez użytkownika folderu bezpośredednio na pulpicie. Dodano również funkcje zaawansowanego filtrowania i organizowania galerii.

Pełna wersja programu kosztuje 39,99 USD. Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta.