ACDSee w dziesięciu językach

Popularny program do przeglądania i zarządzania plikami graficznymi ACDSee firmy ACD Systems International dla pecetów i maków jest dostępny w dziesięciu wersjach językowych.

Programy do zarządzania plikami graficznymi ACDSee 3.1 i ACDSee 1.0 dla Macintosha są obecnie dostępne do pobrania z witryny producenta w dziesięciu wersjach językowych: japońskiej, niemieckiej, francuskiej, włoskiej, hiszpańskiej, portugalskiej, szwedzkiej, chińskiej tradycyjnej, chińskiej uproszczonej i angielskiej.

Wersje makowe ACDSee we wszystkich wymienionych językach można darmowo pobrać ze strony producenta jako kopie 'shareware', podczas gdy wariant pecetowy musi być zamówiony i zakupiony na witrynie ACD Systems International.

Użytkownicy ACDSee mogą przeglądać pliki graficzne o wysokiej rozdzielczości w oryginalnym rozmiarze, zmniejszone oraz jako miniaturki. Program obsługuje pliki graficzne, audio i wideo zapisane w ponad 40 formatach, które można zaimportować do aplikacji i zarządzać nimi. Pliki można opatrywać komentarzami i dodawać opisy zawierające dane o lokalizacji, rozmiarze, typie i dacie powstania. Kopiowanie i przemieszczanie danych odbywa się za pomocą metody 'przeciągnij i upuść', program oferuje opcję pokazu slajdów, funkcję ręcznego i automatycznego 'zoomu' oraz przeglądanie na pełnym ekranie.

www.acdsystems.com


Zobacz również